Emlak | Konular | Kitaplar

Garanti Bankası, kart sahiplerini 'ev sahibi' yapmaya hazırlanıyor

Garanti Bankası kredi kartı Bonus, uygulayacağı bir kampanyayla, kart sahiplerini ev sahibi" yapmaya hazırlandığını açıkladı..

Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Elvan Bilge, kampanya kapsamında, her 10 günde bir Bonus Card kullanıcısının ev sahibi olacağını bildirdi. Bilge, kampanyaya tüm Bonus kullanıcılarının rahatlıkla katılabilmesi ve yapılan her alışverişte ev kazanma şanslarının daha da yükselmesi için, çekiliş hakkının 50 YTL gibi düşük bir harcamaya verilmesinin planlandığını kaydetti.

10 günde bir ev
Önümüzdeki günlerde başlayacak kampanyayla ilgili bilgi veren Elvan Bilge, Bonus Card'ın, çok tercih edilen kredi kartı olmasının yanı sıra Türkiye'nin sevilen markaları arasında ilk sıralarda olduğunu belirtti. Elvan Bilge, son kampanyayla, kart sahiplerine ev armağan etmeye hazırlandıklarını ifade ederek, şu bilgileri verdi: "Bonus Card sahipleri, her 10 günde bir İstanbul'da 1 ev vermeyi düşündüğümüz kampanya kapsamında, Bonus üyesi işyerlerinden yapacakları 50 YTL gibi düşük tutarlı bir alışveriş karşılığında çekilişe katılabilecek. Yaptıkları harcamanın toplamına göre kazanma şanslarını artırabilecek. Yakında başlayacak reklamlarımızla, kart sahiplerini ayrıntılı olarak bilgilendireceğiz. Gerçekleştireceğimiz kampanyayla, sektörde her zaman olduğu gibi takip edileceğimizi düşünüyoruz."