Emlak | Konular | Kitaplar

Dumankaya Vizyon’da “loft daire”ler de satışa çıkıyor

Dumankaya Vizyon ile İstanbul’un en büyük kentsel dönüşüm alanlarından Kartal’a yeni bir “vizyon” sunmayı hedefleyen Dumankaya, 9 Eylül’den itibaren yeni dönem rezidans daire satışlarına başlıyor. Rezidanslarla birlikte sadece en üst katlarda yer alan yüksek tavanlı çok özel loft daireler de 1 milyon 92 bin YTL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Satışlarına Mayıs 2008’de başlanan Dumankaya Vizyon’da, stüdyo dairelerin büyük bir kısmı tükendi; mevcut dairelerin ise yüzde 60’ı satıldı.

Projede 1+1 daireler 196 bin ile 215 bin YTL, 2+1 daireler 268.5 bin ile 317 bin YTL, 3+1 daireler ise 401 bin ile 418 bin YTL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Dumankaya Vizyon’da rezidans hizmetleri kapsamında business lounge’tan laundry’e, teknik bakım ve onarımdan 24 saat profesyonel resepsiyona, posta hizmetlerinden güvenliğe kadar geniş hizmet veriliyor.

Rezidans blokları arasındaki bölüm daire sahiplerine yönelik bir sosyal merkez olarak tasarlandı. Burada restoranlar, kafeler, business lounge, yüzme havuzu, fitness center, sauna, Türk hamamı buhar odası, masaj şok duş ve vitamin bar gibi mekânlar olacak. Rezidans sahipleri ayrıca alışveriş biriminin üstünde bulunan teras bahçeler, manzara terasları ve koşu parkurlarından da yararlanacaklar. Zengin spor imkânlarıyla dikkat çeken projede, tenis kortu ve basketbol sahası da bulunuyor. Alışveriş merkezinin önünün ise modern peyzaj alanları olarak değerlendirilmesi planlanıyor. Bunların yanı sıra Dumankaya Vizyon, üç katlı ofis alanlarının bulunduğu mix bir proje olarak hazırlandı.


Konular