Emlak | Konular | Kitaplar

Tüm mekânlara ideal bir ürün...

Yeni tasarım ve ürünleriyle dünya yapı sektöründe trend belirleyen Çanakkale Seramik&Kalebodur, yeni bir seriyi daha pazara sundu: City Life. Geometrik tipolojideki görünümü ile City Life, 50x50 boyutlarında sırlı porselen karo olarak üretiliyor. Beş farklı renk alternatifi ile yarı parlak yüzeye sahip seri, zemin ve duvarlarda kullanımı imkân kılıyor.

Çanakkale Seramik&Kalebodur’un lüks ürünler segmentinde yer alan City Life serisi, porselen üzeri rotocolor baskı tekniğiyle üretiliyor. Dokunulduğunda rölyef etkisi uyandıran serinin bu özelliği üretiminde kullanılan özel bir malzemeden geliyor.

Genel ürün gamı içinde bu ürünleri farklı kılan özellikler ise karoların alt ve üst yüzeylerinin porselen ve renkli olmasından kaynaklanıyor. Bu durum City Life’in kullanıldığı tüm mekânlara daha seçkin bir görünüm getiriyor.

Kolay temizlenme özelliği ile de dikkat çeken seri, evlerin banyo, antre, yatak odası ve oturma odalarının yanı sıra restoran, mağaza, otel, ofis ve alışveriş merkezlerinin yer ve duvar kaplamasında ideal bir ürün olarak öne çıkıyor.

Dünyanın lider seramik üreticilerinden Çanakkale Seramik&Kalebodur’un, pazara sunduğu yeni ürün serisi City Life, kullanıcıya seramik karoda minimalist görünümü sunarken, krem, moka, beyaz, gri ve antrasit olmak üzere 5 renk alternatifi ile kendi içinde ayrışıyor.


Konular